TROCHĘ FAKTÓW NA TEMAT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI


1992r.

Działalność firmy „ARTEK” rozpoczęła się od lipca 1992 r. od małego zakładu wulkanizacyjnego wyposażonego w polskie maszyny dostępne na rynku:
  • montażownicę FOZ,
  • wyważarkę WK18


1994r.

Założyciel firmy, Artur Woźny, przeniósł zakład z przydomowego garażu do nowo oddanego budynku posiadającego dwa pomieszczenia, zmieniając także wyposażenie na nowe – montażownicę do opon firmy Corgi i wyważarkę elektroniczną firmy Uni-Trol. Nowy sprzęt pozwala na wykonywanie bardziej precyzyjnych prac.


1996r.

W zakładzie obok naprawy opon, wymiany, wyważania i wulkanizacji dętek wykonuje się serwis w zakresie renowacji felg stalowych.


1997r.

Rok 1997 jest rokiem przełomowym dla serwisu, bowiem otrzymuje on autoryzację dwóch największych producentów polskich opon – TC Dębica i Stomil Olsztyn.


1998r.

Rok później właściciel serwisu zdaje pomyślnie egzamin mistrzowski przed Komisją Izby Rzemieślniczej w Tarnowie i otrzymuje tytuł Mistrza Wulkanizatorstwa (nr leg. 847).
Również w roku 1998 podpisano porozumienie z firmą Pirelli i rozpoczęto sprzedaż opon tej firmy.


1999r.

Właściciel serwisu został powołany na członka komisji egzaminacyjnej w rzemiośle wulkanizatorstwa przy Izbie Rzemieślniczej w Rzeszowie.


2001r. - 2003r.

Park maszynowy serwisu został unowocześniony, co pozwoliło na pracę z dużymi kołami aut sportowych pojawiających się na szosach podkarpacia.


18 lutego 2002r.

Kierownik serwisu, Grzegorz Bieniek, po złożeniu egzaminu przed Komisją Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie otrzymał tytuł czeladnika w rzemiośle wulkanizatorstwo.


2010r.

Firma „ARTEK” zaistniała jako firma rodzinna, bowiem przystąpił do niej syn właściciela, Michał Woźny.


17 lipca 2011r.

Michał Woźny zdaje przed Komisją Izby Rzemieślniczej w Rzeszowie egzamin czeladniczy uzyskując tytuł czeladnika w rzemiośle wulkanizatorstwo.


2011r. - 2012r.

Park maszynowy serwisu zostaje unowocześniony, pozwala na wykonanie coraz szerszej gamy usług. Dla wygody naszych klientów przygotowaliśmy przechowalnię opon, która cieszy się dość dużym powodzeniem. Ta usługa zbliża klientów z serwisem.


2012r. - do teraz

Na chwilę obecną posiadamy następne maszyny dostępne na rynku pozwalające na pracę z „trudnymi kołami” do 22 cali oraz wykwalifikowaną kadrę serwisantów.

Posiadamy dział kontroli wykonywanych usług i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych.

Współpracujemy z licznymi serwisami w Polsce i Unii Europejskiej. Nowoczesny zakład i wieloletnie doświadczenie stawiają nas w gronie liderów na rynku serwisów oponiarskich.

Cieszy nas bardzo liczne grono klientów, którzy doceniają naszą zawodową pasję i lojalność.


© Copyright - G-ART.pl - Agencja Kreatywnej Reklamy